ŘP sk. B

AUTOŠKOLA BITTNER ™ 1991

Autoškolu zakládal Jan Bittner st. v roce 1991 jako první soukromou autoškolu v Litvínově. Dnes je to rodinná autoškola Jana st. a Jana ml. Našimi kurzy prošlo za 32 let existence více než 12 tisíc klientů a dnes už učíme často také i druhou generaci našich prvních žáků. V současnosti se neorientujeme na množství klientů, ale na absolutně nejvyšší kvalitu nabízených služeb a těší nás, ale také zavazuje, velký zájem zákazníků. Jako moderní a transparentní  autoškola, vás budeme v pravidelných přednáškách seznamovat se vším, co potřebujete ke zvládnutí řízení - pravidla provozu, zásady bezpečné jízdy, teorie jízdy, poskytování I.pomoci při nehodě atd. A samozřejmě Vás neposadíme hned do auta v provozu. Vaší cestu za řidičákem začnete nejdříve v klidu a bezpečí na AUTOTRENAŽERU III. generace, kde si v klidu nacvičíte základní úkony nutné pro ovládání auta. A jako nadstavbu pro naprostý komfort našich klientů používáme k evidenci výuky, plánování jízd a vzájemné komunikaci elektronickou aplikaci MOJE AUTOŠKOLA, která přináší značné benefity.

 

Co aplikace MOJE AUTOŠKOLA znamená v praxi?

Každá vaše cvičná jízda bude monitorována GPS systémem! Vidíte, za co platíte! Každý kilometr, každou vyučovací hodinu (45 min) výcviku v řízení ze zákona minimálně povinných 28, které vám autoškola musí poskytnout, tak máte pod kontrolou! Po skončení každé jízdy si můžete v aplikaci v mobilu prohlédnout číslo pořadí vyučovacích hodin, datum konání jízdy, počet absolvovaných hodin, jméno instruktora, výcvikové vozidlo, celkový čas strávený za volantem, vyobrazení trasy jízdy na Google maps, graf rychlosti, které jste v různých místech dosáhli a mnoho dalšího - klikněte na obrázek vpravo pro zvětšení.

 

Jaké další výhody přináší tento systém pro naše klienty?

ON-LINE přihlášení do autoškoly a okamžité zpracování požadavku
ON-LINE přístup do rozhraní autoškoly se svým vlastním přihlašovacím heslem
ON-LINE výuku e-testů a STUDOVNY (30 videí a e-learningů) na které dohlíží i přidělený učitel žáka a jejich archivaci
ON-LINE si sám klient plánuje jízdy a každá naplánovaná i absolvovaná jízda se potvrzuje e-mailem
ON-LINE přehled o všech fakturacích a možnost online přiobjednání jízd
ON-LINE zaznamenání každé realizované praktické jízdy včetně počtu ujetých kilometrů a trasy pomocí GPS
ON-LINE zaznamenání času realizovaného za volantem při výuce řízení vozidla vlastním čipem každého žáka

 

 

Nejbližší kurz ve variantě STANDARD a EXPRES bude zahájen ve druhé polovině června. Chcete-li si zajistit místo, přihlašte se bez odkladu elektronickou přihláškou. Kurs ve variantě VIP lze zahájit kdykoli.

 

                   

Autotrenažer

Autotrenažer

Skvělou pomůckou v nelehkých začátcích je Autotrenažer AT-217, který je postaven na bázi modelu Škoda Scala. Jedná se o trenažer III. generace se spoustou možností, jak si v klidu nacvičit základní úkony tak, abyste je dostali do podvědomí a v provozu již nad nimi nemuseli přemýšlet. V prvních dvou vyučovacích hodinách po 45 minutách se naučíte základní úkony jako je práce nohama s jednotlivými pedály a jejich střídání, rozjíždění na rovině a do svahu s různým stupněm obtížnosti, správné ovládání volantu přehmatáváním, řazení 1. a 2. převodového stupně, jízda v zatáčkách a projíždění zúženým profilem, vedení vozidla v oblouku a slalom mezi kužely jízdou vpřed i vzad.

Ve třetí a čtvrté vyučovací hodině pak následuje už jízda v otevřené krajině s řazením až na 4. převodový stupeň, objíždění překážek provozu (výkop, odstavená vozidla), používání směrových světel a zpětného zrcátka, v poslední fázi i s provozem protijedoucích vozidel, což již prakticky věrně simuluje jízdu ve skutečném provozu. Podle schopností žadatele pak někdy i jízdu jednoduchým městem.

Tyto první čtyři vyučovací hodiny jsou vynikající přípravou před přesednutím v dalších hodinách již do skutečného vozidla. Zbaví vás zbytečného stresu a budete si více věřit na vaší cestě k řidičskému průkazu. Chcete-li vědět více o trenažeru a jaké dopravní situace budete procvičovat, přejděte na obrázkovou galerii - ZDE

 

             

Ceny kurzů

 STANDARD

Základní kurz 3 - 4 měsíce  - vhodný pro studenty, 4 hod trenažer, jízdy  v pracovní dny, teorie na učebně ve stanovený den v týdnu v odpoledních hodinách, zkouška v ceně - případné opravy dle ceníku

18.900 Kč
EXPRES

Nadstandardní kurz 2,5 měsíce  - jízdy v pracovní dny v nutných případech i o víkendech, 4 hod trenažer, teorie na učebně ve stanovený den v týdnu v odpoledních hodinách, jízdy i do velkých měst (Teplice, Ústí n/L, Chomutov),  zkouška v ceně - případné opravy dle ceníku

20.900 Kč
 V.I.P.

Individuální VIP kurz již od 5 týdnů  - zahájení ihned, exkluzivní výcvik, 4 + 2 hod trenažer, jízdy i denně, přednost při plánovaní, jízdy do velkých měst (Teplice, Ústí n/L, Chomutov), teorie konzultacemi po dohodě, zkouška v ceně - případné opravy zdarma

24.900 Kč
DE/GB/RU

Za výcvik a výuku v jazyce německém, anglickém nebo ruském příplatek k ceně kurzu dle vašeho výběru  de   gb   ru K závěrečné zkoušce je pak v tomto případě třeba být doprovázen soudním tlumočníkem.

7.000 Kč

 

Autoškola musí podle zák.247/2000 Sb. poskytnout žadateli o ŘP sk. B ve výcviku v řízení nejméně 28 hodin v řízení, jedna hodina trvá 45 minut. Žadatel smí absolvovat max. 2 hodiny za den, ke konci výcviku pak 1 x 4 hodiny. Cenu za kurz je možné hradit ve splátkách.

 

 

aaaDo elektronické přihlášky uveďte všechny požadované údaje včetně vašeho (!) e-mailu, který bude komunikačním kanálem během vašeho budoucího výcviku.

 

ON-LINE elektronická přihláška

 

                                 

Zajímá vás ještě něco, co byste chtěli vědět o autoškole? Napište nám a my se vám v nejkratší možné době ozveme.

Kontrolný kód

i

Přihlášení