ŘP sk. B

MĚJTE POD DOKONALOU KONTROLOU TO, CO JSTE SI ZAPLATILI. JE TO VAŠE PRÁVO.

Každá vaše cvičná jízda bude monitorována GPS systémem! Vidíte, za co platíte! Každý kilometr, každou hodinu, kterou jste si zaplatili, tak máte pod kontrolou! Po skončení jízdy si můžete prohlédnout jízdní data, jako např. vyobrazení trasy jízdy na Google maps, rychlosti, které jste v různých místech dosáhli a mnoho dalšího. Výcvik v řízení budete absolvovat na dvou zánovních vozech ŠKODA SCALA. Cenu za kurz je možné hradit ve splátkách.

 

Jaké další výhody přináší tento systém pro naše klienty?

  • ON-LINE přihlášení do autoškoly a okamžité zpracování požadavku
  • ON-LINE přístup do rozhraní autoškoly se svým vlastním přihlašovacím heslem
  • ON-LINE výuku e-testů, na které dohlíží i přidělený učitel žáka a jejich archivaci
  • ON-LINE si sám klient plánuje jízdy a každá naplánovaná i absolvovaná jízda se potvrzuje e-mailem
  • ON-LINE přehled o všech fakturacích a možnost online přiobjednání jízd
  • ON-LINE zaznamenání každé realizované praktické jízdy včetně počtu ujetých kilometrů a trasy pomocí GPS
  • ON-LINE zaznamenání času realizovaného za volantem při výuce řízení vozidla vlastním čipem každého žáka

 

aaaZ důvodu naplnění kapacity nemůžeme zahajovat nové výcviky. Pokud si však chcete zajistit místo v dalším kurzu, přihlašte se elektronicky  on-line. Budete tak již mít Vaše místo rezervováno, nejbližší zahájení kurzu bude v září. Exkluzivní varianta kurzu VIP - "přihlaš se dnes, zítra začni", je stále otevřená a váš výcvik může začít ihned. Případné dotazy na tel. 704 278 309.

    

        Přihlašte se on-line

 

Podmínky pro přijetí do kurzu k získání ŘP sk. B

  • věk min 18 let (v den ukončení kurzu)
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost

 

Ceny kurzů (platí od 10.05.2023)

 STANDARD

Základní kurz 3 - 4 měsíce  - vhodný pro studenty nebo maminky na mateřské, jízdy  v pracovní dny, teorie na učebně ve stanovený den v týdnu v odpoledních hodinách, zkouška v ceně - případné opravy dle ceníku

17.500 Kč
EXPRES

Nadstandardní kurz 2 měsíce  - nejčastější varianta, jízdy v pracovní dny i o víkendech, teorie na učebně ve stanovený den v týdnu v odpoledních hodinách, jízdy i do velkých měst (Teplice, Ústí n/L, Chomutov),  zkouška v ceně - případné opravy dle ceníku

18.900 Kč
 V.I.P.

Individuální VIP kurz 1 měsíc  - zahájení ihned, exkluzivní výcvik, jízdy i denně, přednost při plánovaní, jízdy do velkých měst (Teplice, Ústí n/L, Chomutov), zahájení a ukončení jízdy podle přání, teorie konzultacemi po dohodě, zkouška - případné opravy zdarma

22.900 Kč
DE/GB/RU

Za výcvik a výuku v jazyce německém, anglickém nebo ruském příplatek k ceně kurzu dle vašeho výběru  de   gb   ru K závěrečné zkoušce je pak v tomto případě třeba být doprovázen soudním tlumočníkem. V případě Vašeho přání zajistíme.

5.000 Kč

 

aaaAutoškola musí podle zák.247/2000 Sb. poskytnout žadateli o ŘP sk. B ve výcviku v řízení nejméně 28 hodin v řízení, jedna hodina trvá 45 minut. Žadatel smí absolvovat max. 2 hodiny za den, ke konci výcviku pak 1 x 4 hodiny.

 

                                        

     Základní rámcová učební osnova teoretických předmětů

 LEGISLATIVA

Zákonný rámec silniční dopravy, legislativa, právní postavení řidiče jako účastníka provozu a jeho odpovědnost, jednotlivé skupiny řidičských oprávnění, výklad pojmů ze zákona o provozu na pozemních komunikacích 361/2000 Sb.

 TEORIE JÍZDY Seznámení s vozidlem, jeho technická specifikace, příprava před jízdou a správné seřízení sedadla a volantu, význam zpětných zrcátek, bezpečnostní pásy, další jednotlivé úkony pro správné a bezpečné ovládání vozidla  - ovládací pedály, řazení převodových stupńů atd.
 ZÁSADY BEZPEČNÉ JÍZDY Dráha nutná pro bezpečné zastavení vozidla vs. brzdná dráha, bezpečná vzdálenost mezi vozidly, adheze za různých povětrnostních podmínek, význam elektronických systémů jako např. ABS, ASR, ESP ap., předvídání, alkohol a únava, vyhýbací manévr, dopravní nehody
 PRAVIDLA PROVOZU Jednotlivá ustanovení ze zákona o provozu na pozemních komunikacích - povinnosti řidiče, dopravní značky, jejich rozdělení a význam, řešení dopravních situací na křižovatkách, železniční přejezdy, jízda po dálnici nebo rychlostní komunikaci ap.
 KONSTRUKCE A ÚDRŽBA Hlavní zásady údržby motorového vozidla - význam a kontrola chlazení, mazání, správného tlaku v pneumatikách a jeho vliv na bezpečnost jízdy, pravidelné technické prohlídky a měření škodlivin ve výfukových plynech - jejich význam a lhůty atd.
 PRVNÍ POMOC Zásady poskytnutí první pomoci při dopravní nehodě se zraněním, význam ustanovení z trestního zákoníku o případném neposkytnutí této pomoci, integrovaný záchranný systém, zajištění základních životních funkcí, obsah autolékarničky ap.

 

Zajímá vás ještě něco, co byste chtěli vědět o autoškole? Napište nám a my se vám v nejkratší možné době ozveme. Nebo možná najdete odpověď na svou otázku ZDE

Kontrolný kód

i

Přihlášení