Řidičský průkaz skupiny B

Výcvik na sk. B provádíme ve formě individuálního studijního plánu. Jedná se tedy o kurz s nadstandardním přístupem k jednotlivému klientovi. Rozsah výuky, délku kurzu a další podrobnosti záleží výhradně na Vašich schopnostech a dovednostech. Celý výcvik může trvat už od 2 týdnů až do 1/2 roku. Před zahájením výcviku je třeba složit základní matrikulační poplatek ve výši 2 500 Kč (přihlášení k výcviku, konzultace v teorii, výukové CD + učebnice a rezervace vozidla k provedení závěrečné zkoušky). Další platby za Váš probíhající výcvik pak můžete hradit průběžně podle počtu odjetých vyučovacích hodin.

 

Kromě kurzu k získání ŘO sk. B Vám můžeme též nabídnout kondiční jízdy ke zdokonalení Vašich schopností řídit vozidlo v dnešním náročném provozu. Jedna vyučovací hodina je dlouhá vždy 45 min. Podle Vašich schopností můžeme začít na např. odstavné ploše mimo silniční provoz a postupně zvyšovat náročnost. Záleží na Vaší představě a objednávce. V balíčku 5-ti vyučovacích hodin pak ušetříte.

 

 

Cena každé jednotlivé vyučovací hodiny je 590 Kč. Pokud si však objednáte balíček v počtu nejméně 5-ti a více hodin, pak Vás bude každá vyučovací hodina stát 490 Kč. Ceny obsahují zákonnou sazbu DPH ve výši 21%.

 

počet hodin
cena v Kč/vyuč.hod.
1 590
5 a více 490

 

 

zpět

 

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info