ŘP sk. C, CE Chomutov

truck ivecoChceš se stát truckerem? V tom případě doporučujeme absolvovat náš, praxí prověřený kurz - ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY. Jako cvičné vozidlo je pro tebe připravena pětinápravová souprava IVECO STRALIS ACTIVE SPACE s emisní normou EURO 5 a přídavnou kapalinou AdBlue. Truck je vybaven digitálním tachografem, který musí mít každé nákladní vozidlo prvně registrované v EU po 1.5.2006. Naučíme tě pracovat se svou digitální kartou, na kterou budeš jezdit při výcviku na C+E, což se v jiných autoškolách obvykle neučí. Stejně tak budeš umět zaregistrovat a obsluhovat palubní jednotku Premid pro elektronickou úhradu mýta v režimu "pre-pay". Cvičné jízdy budeme organizovat tak, abys po počátečním "osahání" po jízdě na "staré pražské " jezdil i v těžkých podmínkách - na dálnicích, v kopcích, velké zatáčky a klesání s využíváním retarderu a motorové brzdy za účelem zvládnutí bezpečného způsobu brždění. Převodovka Stralise je 8-mi stupňová, půlená, kabina je plně klimatizována. Naučíš se ovládat největší jízdní soupravu a to není vůbec špatný začátek pro další tvojí kariéru řidiče v kamionové dopravě. V případě tvého zájmu tě i můžeme nakontaktovat na firmy, které uhradí celou rekvalifikaci.

Tak co, kluci a holky? Jdete do toho? Dopravní firmy nemají řidiče a čekají na Vás......

 


aaaČasově limitovaná akce - cena pro individuální zájemce o absolvování kompletního kurzu, tj. sk. C, C+E a Profesní průkaz pro přihlášky podané v Chomutově je 35 000 Kč !!!

 

 

Ceník pro individuální žadatele:

skupina ŘP popis skupiny a oprávnění cena
C  nákladní vozidla a tahače nad 3,5 nejvyšší příp.hmotnosti 17 000
C+E  přívěsy a návěsy nad 750 kg nejvyšší příp.hmotnosti  9 000
PP  profesní průkaz řidiče ke sk. C od 21 let 17 000
C + PP  řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz 28 000
C, C+E, PP  kompletní kurz - Řidič mezinárodní kamionové dopravy 35 000

 

 

 

 

 

Kancelář a učebna:

Areál Ekostavby Chomutov, Karlovarská 4795

Úřední hodiny:

Pondělí  13,30 - 16,30 hod

tel. 704 278 309

(pozn. - adresa a úřední hodiny platí od pondělí 26.2.2018)

 

Pro zjednodušení podání žádosti a zrychlením Vašeho kurzu si před příchodem k nám můžete vytisknout přiložený formulář "POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI" . Žádost o přijetí vyplníte u nás na místě. Pokud máte v plánu absolvovat autoškolu nejen k získání ŘP sk.C, ale dále pak i sk. C+E, požádejte svého praktického lékaře, aby Vám do posudku ke skupině řidičského oprávnění uvedl tento zápis: C, C+E (prosíme jen takto - úřední postup)

Při rozšiřování z C na C+E pak znovu použijeme tento posudek a ušetříte nejen čas, ale i peníze za další, zbytečnou návštěvu lékaře.

 

Tato stránka používá cookies. Vice info