Řidičský průkaz sk. C, C+E Chomutov

truck ivecoChceš se stát truckerem? V tom případě doporučujeme absolvovat náš, praxí prověřený kurz - ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY. Jako cvičné vozidlo je pro tebe připravena pětinápravová souprava IVECO STRALIS ACTIVE SPACE s emisní normou EURO 5 a přídavnou kapalinou AdBlue. Truck je vybaven digitálním tachografem, který musí mít každé nákladní vozidlo prvně registrované v EU po 1.5.2006. Naučíme tě pracovat se svou digitální kartou, na kterou budeš jezdit při výcviku na C+E, což se v jiných autoškolách obvykle neučí. Stejně tak budeš umět zaregistrovat a obsluhovat palubní jednotku Premid pro elektronickou úhradu mýta v režimu "pre-pay". Cvičné jízdy budeme organizovat tak, abys po počátečním "osahání" po jízdě na "staré pražské " jezdil i v těžkých podmínkách - na dálnicích, v kopcích, velké zatáčky a klesání s využíváním retarderu a motorové brzdy za účelem zvládnutí bezpečného způsobu brždění a defenzivní jízdy. Převodovka Stralise je 8-mi stupňová, půlená, kabina je plně klimatizována. Naučíš se ovládat největší jízdní soupravu s maximálními rozměry a to není vůbec špatný začátek pro další tvojí kariéru řidiče v kamionové dopravě. V případě tvého zájmu tě i můžeme nakontaktovat na firmy, které uhradí celou rekvalifikaci.

Tak co, kluci a holky? Jdete do toho? Dopravní firmy nemají řidiče a čekají na Vás......

 

Náš tip : Řidič mezinárodní kamionové dopravy ®

Individuálním plátcům - fyzickým osobám poskytneme slevu 20%. Tento kurz obsahuje všechny kvalifikace, t.j. sk. C, C+E a Profesní průkaz. Výcvik je od začátku veden ohledem na budoucí působení absolventa v mezinárodní nákladní dopravě. Může být (doporučujeme) i doplněn kurzem se slevou 15% k získání Osvědčení pro přepravu nebezpečných látek podle mezinárodní Dohody ADR.
aaa

cena 36 900 Kč

 

 

Ceník jednotlivých skupin a druhů výcviku

skupina ŘP popis skupiny a oprávnění    
cena bez DPH 21 % DPH cena vč. DPH
RB/C  nákladní vozidla a tahače nad 3,5 t nejv. příp.hm. 15 619,90 Kč 3 280,10 Kč 18 900 Kč
RC/C+E  přívěsy a návěsy nad 750 kg nejv. příp.hm.  7 355,40 Kč 1 544,60 Kč   8 900 Kč
PP  profesní průkaz řidiče ke sk. C od 21 let 15 619,90 Kč 3 280,10 Kč 18 900 Kč
RB/T  traktory nad 3,5 t a pracovní stroje samojízdné   9 008,30 Kč 1 891,70 Kč 10 900 Kč

 

Kancelář:

Areál Ekostavby Chomutov, Karlovarská 4795

asch

 

 

 

 

 

Úřední hodiny:

Pondělí  14 - 17 hod

tel. 704 278 309

   

Pro zjednodušení podání žádosti a zrychlením Vašeho kurzu si před příchodem k nám můžete vytisknout přiložený formulář "POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI"  Žádost o přijetí vyplníte u nás na místě. Pokud máte v plánu absolvovat autoškolu nejen k získání ŘP sk.C, ale dále pak i sk. C+E, požádejte svého praktického lékaře, aby Vám do posudku ke skupině řidičského oprávnění uvedl tento zápis: C, C+E 

Opravdu jen takto přesně...... je to zákonem stanovená forma. Při dalším rozšiřování z C na C+E pak znovu použijeme tento posudek a ušetříte nejen čas, ale i peníze za další, zbytečnou návštěvu lékaře.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info