ŘP sk. C, CE Chomutov

truck ivecoChceš se stát truckerem? V tom případě doporučujeme absolvovat náš, praxí prověřený kurz - ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY. Jako cvičné vozidlo je pro tebe připravena pětinápravová souprava IVECO STRALIS ACTIVE SPACE s emisní normou EURO 5 a přídavnou kapalinou AdBlue. Truck je vybaven digitálním tachografem, který musí mít každé nákladní vozidlo prvně registrované v EU po 1.5.2006. Naučíme tě pracovat se svou digitální kartou, na kterou budeš jezdit při výcviku na C+E, což se v jiných autoškolách obvykle neučí. Stejně tak budeš umět zaregistrovat a obsluhovat palubní jednotku Premid pro elektronickou úhradu mýta v režimu "pre-pay". Cvičné jízdy budeme organizovat tak, abys po počátečním "osahání" po jízdě na "staré pražské " jezdil i v těžkých podmínkách - na dálnicích, v kopcích, velké zatáčky a klesání s využíváním retarderu a motorové brzdy za účelem zvládnutí bezpečného způsobu brždění. Převodovka Stralise je 8-mi stupňová, půlená, kabina je plně klimatizována. Naučíš se ovládat největší jízdní soupravu a to není vůbec špatný začátek pro další tvojí kariéru řidiče v kamionové dopravě.

Tak co, kluci a holky? Jdete do toho? Dopravní firmy nemají řidiče a čekají na Vás...... V případě Vašeho zájmu Vás můžeme kontaktovat na firmy, které proplatí celou Vaši rekvalifikaci

 


aaaCena pro individuální zájemce o absolvování kompletního kurzu, tj. sk. C, C+E a Profesní průkaz pro přihlášky podané do konce roku v Chomutově je 36 400 Kč !!! A navíc prvních 5 přihlášených žadatelů od nás dostane dárek - kurz pro přepravu nebezpečných látek ADR zcela ZDARMA !

 

Základní ceník pro rok 2017 :

sk. C                          16 900 Kč

sk. C+E                        8 500 Kč

C + Profesní průkaz    27 900 Kč

 

cvKancelář:  Spořická 4751, areál Celního úřadu, tel. 731 814 402, 704 278 309 

Úřední hodiny: ÚT a ČT od 13 do 17 hod.

fcb

 

Pro zjednodušení podání žádosti a zrychlením Vašeho kurzu si před příchodem k nám můžete vytisknout přiložený formulář "POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI" . Žádost o přijetí vyplníte u nás na místě. Pokud máte v plánu absolvovat autoškolu nejen k získání ŘP sk.C, ale dále pak i sk.C+E, požádejte svého praktického lékaře, aby do posudku ke skupině řidičského oprávnění uvedl: C, C+E (prosíme jen takto - úřední postup)

Při rozšiřování z C na C+E pak znovu použijeme tento posudek a ušetříte nejen čas, ale i peníze za další, zbytečnou návštěvu lékaře.

 

zpět

 

Tato stránka používá cookies. Vice info