ŘP sk. C, C+E - TEPLICE

Chceš se stát truckerem? V tom případě doporučujeme absolvovat náš, praxí prověřený kurz - ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY. Jako cvičné vozidlo je pro tebe připravena pětinápravová souprava IVECO STRALIS ACTIVE SPACE s emisní normou EURO 5 a přídavnou kapalinou AdBlue. Truck je vybaven digitálním tachografem, který musí mít každé nákladní vozidlo prvně registrované v EU po 1.5.2006. Naučíme tě pracovat se svou digitální kartou, na kterou budeš jezdit při výcviku na C+E, což se v jiných autoškolách obvykle neučí. Stejně tak budeš umět zaregistrovat a obsluhovat palubní jednotku Premid pro elektronickou úhradu mýta v režimu "pre-pay". Cvičné jízdy budeme organizovat tak, abys po počátečním "osahání" po jízdě na Bílinu jezdil i v těžkých podmínkách - na dálnicích, v kopcích, velké zatáčky a klesání s využíváním retarderu a motorové brzdy za účelem zvládnutí bezpečného způsobu brždění a defenzivní jízdy. Převodovka Stralise je 8-mi stupňová, půlená, kabina je plně klimatizována. Naučíš se ovládat největší jízdní soupravu s maximálními rozměry a to není vůbec špatný začátek pro další tvojí kariéru řidiče v kamionové dopravě.

 

Tak co, kluci a holky? Jdete do toho? Dopravní firmy nemají řidiče a čekají na Vás......

 

Ceník platný od 1.8.2018

druh výcviku popis skupiny nebo výcviku cena
sk. C  nákladní vozidla a tahače návěsů nad 3,5 celk.hmotnosti  17 000 Kč
sk. E  přívěsy a návěsy nad 750 kg celk.hmotnosti ke sk. C    8 500 Kč
Profesní průkaz  profesní způsobilost současně se sk. C v kurzu  12 000 Kč
Řidič kamionové dopravy  kompletní kurz - 3 v 1 - sk. C, C+E a profesní průkaz  35 000 Kč

 

Kancelář:

Novosedlická ul., Truckstop (bývalá Autoškola LINSO)

atp

 

 

 

 

 

Úřední hodiny:

Středa 15 - 17 hod

tel. 704 278 309 - Jan Bittner

mimo tyto hodiny přihlášky u p. Srbové (zvonek na dveřích PRODILISTE), tel. 606 55 99 22, denně 7 - 15 hod

 

Pro zjednodušení podání žádosti a zrychlením Vašeho kurzu si před příchodem k nám můžete vytisknout přiložený formulář "POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI" Žádost o přijetí pak vyplníte u nás na místě. Pokud máte v plánu absolvovat autoškolu nejen k získání ŘP sk.C, ale dále pak i sk. C+E, požádejte svého praktického lékaře, aby Vám do posudku ke skupině řidičského oprávnění uvedl tento zápis: C, C+E

Opravdu jen takto přesně...... je to zákonem stanovená forma. Trvejte na tom, aby lékař zapsal přesně požadovaný tvar. Při dalším rozšiřování z C na C+E pak znovu použijeme tento posudek a ušetříte nejen čas, ale i peníze za další, zbytečnou návštěvu lékaře.

 

zpět

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info