Řidičský průkaz sk. C, C+E

Chceš se stát truckerem? V tom případě doporučujeme využít zvýhodněné ceny kompletního kurzu včetně možnosti získat i Osvědčení pro přepravu nebezpečných věcí podle Dohody ADR. Jako cvičné vozidlo je pro tebe připravena pětinápravová souprava IVECO STRALIS ACTIVE SPACE  o celkové hmotností soupravy 43 tun v provedení JUMBO, emisní normou EURO 5 s přídavnou kapalinou AdBlue. Truck je vybaven také digitálním tachografem, který musí mít každé nákladní vozidlo prvně registrované v EU po 1.5.2006 a naučíme tě pracovat se svou digitální kartou. Budeš na ní jezdit při výcviku na C+E, což se v jiných autoškolách obvykle neučí. Stejně tak budeš umět zaregistrovat a obsluhovat palubní jednotku Premid pro elektronickou úhradu mýta v režimu "pre-pay".  Cvičné jízdy budeme organizovat tak, abys po počátečním "osahání" jezdil i v běžných podmínkách - na dálnicích, stoupání, velké zatáčky a klesání s využíváním retarderu a motorové brzdy za účelem zvládnutí  bezpečného způsobu brždění a defenzivní jízdy. Převodovka Stralise je 8-mi stupňová, půlená, kabina je plně klimatizována. Naučíš se ovládat největší jízdní soupravu s maximálními rozměry a to není vůbec špatný začátek pro další tvojí kariéru řidiče v kamionové dopravě.

Tak co, kluci a holky? Jdete do toho? Dopravní firmy nemají řidiče a čekají na Vás......

 

Ceník pro individuální žadatele, fyzické osoby:

skupina ŘP
                           popis skupiny a oprávnění cena
C  nákladní vozidla a tahače nad 3,5 nejvyšší příp.hmotnosti 17 900
T  traktory a pracovní stroje nad 3,5 t nejvyšší příp.hmotnosti 10 890
C+E
 přívěsy a návěsy nad 750 kg nejvyšší příp.hmotnosti     8 900
PP  profesní průkaz řidiče ke sk.C od 21 let - 140/10 17 900
C,C+E,PP  kompletní kurz - Řidič mezinárodní kamionové dopravy  37 900

 pozn.: na ŘP sk. T v kombinaci se sk.C nebo C+E Vám poskytneme individuální slevu

 

Náš tip - Řidič mezinárodní kamionové dopravy ®

Specializovaný kurz obsahuje všechny kvalifikace, t.j. sk. C, C+E a Profesní průkaz. Výcvik je od začátku veden  ohledem na budoucí působení absolventa v mezinárodní nákladní dopravě. Může být (doporučujeme) i doplněn kurzem se slevou 15% k získání Osvědčení pro přepravu nebezpečných látek podle mezinárodní Dohody ADR.

  aaa CENA: 37 900 Kč !

 

Pro zjednodušení podání žádosti si vytiskněte "Posudek o zdravotní způsobilosti" . Pokud máte v plánu absolvovat autoškolu nejen k získání ŘP sk.C, ale dále i sk. C+E, požádejte lékaře, aby do posudku ke skupině řidičského oprávnění uvedl: C, C+E. Při rozšiřování z C na C+E znovu použijeme tento posudek a ušetříte tak za další, zbytečnou návštěvu lékaře.

 

 

 

Druh výcviku: *

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení