ŘP sk. B

Autoškola Bittner je soukromou autoškolou působící na trhu již od roku 1991. Je nám ctí, že se setkáváme v autoškole už i s dětmi našich dávných žáků :) Velmi si považujeme tohoto projevu důvěry. Důležité v autoškole je nejen to, co se v ní učíte, ale zejména kdo Vás učí. Vám se budou věnovat instruktoři, kteří jsou profesionálové s třicetiletou praxí v oboru a pedagogickým vzděláním. Garantujeme Vám, že hlavním motivem naší práce vždy bylo naše klienty naučit všemu důležitému, co je v dnešním provozu pro přežití naprosto nezbytné............ Jako cvičné vozidlo máme pro Vás zánovní vůz ŠKODA FABIA III v provedení combi (viz obrázek).

 

aktAktuálně nejbližší zahájení kurzu B - STANDARD

středa 10.10. v 16 hod

 

 

Kurzy k získání řidičského oprávnění provádíme ve dvou variantách:

B - STANDARD

základní kurz s dobou výcviku 2-3 měsíce, teorie v pevný den v týdnu, jízdy od 7   do  17  hodin, zahájení kurzu každých cca 6 týdnů.

 8.600 Kč
B - INDIVIDUAL
individuální kurz (max.5 žáků) s dobou výcviku 6 - 8 týdnů, jízdy  celý den do 20  hodin  nebo v sobotu, učebnici a CD vám zapůjčíme  11.900 Kč

Ceny neobsahují správní poplatky za zkoušku ve prospěch magistrátuv hodnotě 700 Kč. Další poplatky za služby naleznete zde

 

 

Na přání Vám ZDARMA přidáme:

beU varianty INDIVIDUAL Vám přidáme zdarma jízdu v rozsahu 2 hodin s připojeným bržděným přívěsem (viz obrázek). Řidičský průkaz sk. B opravňuje k řízení motorových vozidel do 3500 kg celk.hmotnosti a to včetně jízdních souprav. V autoškolách se to však běžně neučí, tak my Vám tu možnost dáme. Bude-li to Vaším přáním, rádi Vám to umožníme. Alespoň si můžete zkusit, jak se "s tím couvá", jak se s takovou soupravou pohybovat při najíždění do kruhového objezdu a jízdě po něm, jak správně najíždět při odbočování ap. Ale nebojte......pokud se na to cítit nebudete, nutit Vás nebudeme :) Bude to jen na Vás :)

 

 

Pro další informace volejte na tel. 731 814 402 - sekretariát p. Mašková

 

 

zpět

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info