ŘP sk. B

Výcvik v řízení motorového vozidla k řidičského oprávnění sk. B provádíme pouze ve formou individuální přípravy pro jednotlivce. Nejsou tedy pevné termíny zahájení, vždy je možné se domluvit podle Vašich potřeb. Teoretické konzultace si domluvíme společně, jízdy pak podle dohody od pondělí do neděle od 7 do 19 hod. Termín závěrečné zkoušky Vám garantujeme nejméně 3 týdny předem.

 

Připravit se dnes dobře tak, abyste nelehkou zkoušku zvládli v klidu a bez stresu, je velmi náročné. Hustota silničního provozu (a malá ohleduplnost ostatních) dnes způsobuje  každému žadateli o ŘP jeho výcvik mnohem těžší, než tomu bývalo dříve. Dokud Vám totiž zcela automaticky "nepojedou ruce a nohy", do té doby se budete tzv. "prát s vozidlem" a nemůžete bezpečným a rozhodným způsobem řešit rychle se měnící dopravní situaci.

 

Budeme tedy s Vámi jezdit po méně frekventovaných silnicích tak dlouho, až správné návyky natolik zautomatizujete, že budete schopni bez problému vyřešit např. křižovatku s tramvajemi "U Jochy" ve směru z Tržní ul. od Louky...... Tato je navíc velmi oblíbenou při závěrečné zkoušce.....Ale okamžik, kdy se Vám srovnaly ruce s nohama, sami na sobě poznáte :)

 

Na zahájení od nás dostanete PRŮKAZ ŽADATELE  a do něho Vám budeme zapisovat provedené jízdy. Máte tak průběžně svůj výcvik pod kontrolou. V jednom dni smíme absolvovat nejvýše 2 vyučovací hodiny v řízení (2 x 45 min).

 

Zajímá Vás, co budete muset umět při závěrečné zkoušce? Podívejte se  -  ZDE

 

 

POLOŽKA kč bez DPH  kč s DPH
základní poplatek - režijní náklady autoškoly  *  1.570,20   1.900
konzultace z teorie a příprava ke zkoušce - celkem 13 hodin  1.570,20   1.900
každá jednotlivá vyučovací hodina v řízení vozidla - 45 min     454,50     550
zkouška z jízdy - rezervace termínu a přistavení vozidla     413,20     500

 

 * režijní náklady autoškoly - učebna, administrativa, energie, silniční daň, pojištění, ap.

 

Pokud byste potřebovali cokoli dodatečně objasnit - tel. 704 278 309 - nejlépe SMS (zavoláme zpátky)

 

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info