ŘP sk. B

Autoškola Bittner působí na trhu již od roku 1991. Je nám ctí, že se setkáváme v autoškole už i s dětmi našich dávných žáků a velmi si považujeme tohoto projevu důvěry. Důležité v autoškole je nejen to, co se v ní učíte, ale zejména kdo Vás učí. Vám se budou věnovat instruktoři, kteří jsou profesionálové s třicetiletou praxí v oboru a pedagogickým vzděláním. Garantujeme Vám, že hlavním motivem naší práce vždy bylo naše klienty naučit všemu důležitému, co je v dnešním provozu pro přežití naprosto nezbytné. Jako výcvikové vozidlo je pro vás připravena Škoda Fabia 1,2 HTP.

 

Úřední hodiny PO 14 - 17 hod

Kde nás najdete? Areál Ekostavby, Karlovarská 4795 v zadní budově Skanska, 1.patro

 

 

sipka

Nejbližší zahájení kurzu: pondělí 8.10.2018 v 16,30 hod

Pro další informace volejte na tel. 603 152 354 - Josef Kresl nebo 704 278 309 - Jan Bittner

 

 

B - STANDARD
základní kurz s dobou výcviku 2 - 3 měsíce, teorie 1 x týdně ve stanovený den odpoledne, jízdy  celý den do 20  hodin  včetně víkendu, začátek kurzu vždy oznámen předem, učebnici a CD vám zapůjčíme  9.590 Kč *

* pro studenty a maminky na mateřské cena - 9.190 Kč

 cena neobsahuje správní poplatek za zkoušku, další ceny za služby naleznete zde

 

 

Pro zjednodušení podání žádosti a zrychlením Vašeho kurzu si před příchodem k nám můžete vytisknout přiložený formulář "POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI"  Potvrzený jej musíte mít od svého praktického lékaře a musí tam být jasně uvedena skupina řidičského oprávnění - B. Žádost o přijetí do kurzu pak vyplníte u nás na místě.

 

 

 

zpět

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info